23. února 2017

Na Oscarech bude šumět Piper-Heidsieck

After party s Cuvée Brut Magnum

Champagne Piper-Heidsieck bude už potřetí oficiálním šumivým vínem filmových Oskarů. Kromě slavnostního předávání cen dne 26. února se bude Piper-Heidsieck podávat i na dalších akcích Akademie filmového umění a vědy v Los Angeles, New Yorku a Londýně včetně oficiální Oscars Screening Party v hotelu Ham Yard.
Speciálně pro tuto příležitost vytvořil Piper-Heidsieck limitovanou magnum láhev, která se bude podávat během ceremoniálu a na plese Governors Ball, oficiální after party Akademie. Láhev Piper-Heidsieck Cuvée Brut Magnum je proto červená kombinovaná se zlatou záklopkou.

Film a Piper-Heidsieck

"Piper-Heidsieck je dlouhodobě spojený s filmem a je hrdý, že se vrátil k Oskarům, nejvyššímu arbitru filmového úspěchu," říká Benoit Collard, globální ředitel Champagne Piper-Heidsieck.
Producent Champagne připomíná, že kinematografii podporuje od roku 1933, kdy se láhev Piper-Heidsieck objevila v debutového filmu Laurela a Hardyho Sons of the Desert.
Na oslavu Oskara pro Rexe Harrisona v roce 1964 za jeho roli ve filmu My Fair Lady připravil Piper-Heidsieck láhev o objemu 48 litrů, která byla vysoká 1,78 metru, stejně jako Harrison.
Piper-Heidsieck byl více než dvě desetiletí oficiálním šampaňským Mezinárodního filmového festivalu v Cannes.
Oficiálním tichým vínem Oscarů budou letos a další dva roky vína filmového režiséra a vinaře Francise Forda Coppoly.