4. listopadu 2016

Víno z Concha y Toro je znovu partnerem fotbalistů Manchester United

Víno a fotbal

Značka chilského vína Casillero del Diablo je jedním z nejstarších sponzorských partnerů klubu Manchester United. Obnovením smlouvy naváží obě společnosti spolupráci na další tři roky. 
Dohoda stanoví, že Casillero del Diablo má právo používat k propagaci novou image hráčů a značka vína bude navíc prezentována na digitálních panelech, které jsou instalované na vlastním stadionu Manchasteru Old Trafford. Navíc bude víno na stadionu k dispozici, aby značka mohla úspěšně zacílit na zákazníky.

Šest let skvělých výsledků

Během posledních dvou let značka Casillero del Diablo už partnerství s Red Devils využívala. Například bývalé fotbalové hvězdy vystupující jako "Manchester United Legends," mezi něž patří Sir Bobby Charlton, Denis Law a Gary Neville, několikrát navštívily sklepy Casillero del Diablo.
Dalším vrcholem aliance byly “Devil’s Match,” ligové zápasy, kdy Manchester United hrál na vlastním trávníku na Old Trafford. Zápasy byly sponzorovány Casillero del Diablo a fotbalisté se zúčastnili stovek různých akcí, kde se propagovala značka vína.
Výsledkem tohoto partnerství je také Legendary Collection. Jedná se o limitovanou edici Cabernet Sauvignon, která byla velmi dobře přijata fanoušky klubu i příznivci Casillero del Diablo.

Slavné víno

Víno pochází z vinařského regionu Maule Valley, kde jsou největší viniční tratě v Chile o rozloze více jak 31 tisíc hektarů. Toto víno zaznamenalo výrazné úspěchy nejen v Chile, velmi populárním je v Británii, Spojených státech, Číně, Malajsii i na dalších trzích. Na celém světě se ho až do současnosti prodalo více než 300.000 lahví.
Řada vín Frontera stejného producenta také sponzorovala ceny BRIT Awards.