Přeskočit na hlavní obsah

Kalifornské Wine, Women & Shoes

Víno a boty se ženami a charitou?

Organizace Wine, Women & Shoes z kalifornské St. Helena připravuje události pro charity, které pomáhají financovat jejich neziskové projekty.
Cílem YWCA z Tulsy bylo vybrat 100.000 USD, ale nakonec při akci WW&S získala 130 tisíc dolarů. Rodinnému centru v Sarostě na Floridě vynesla hned první akce v roce 2005 téměř 100.000 USD a množství hostů na akci WW&S stále roste.
První ročník WW&S znamenal více než 85.000 USD pro Second Harvest Food Bank z Orlanda v Central Florida, což bylo nejvíce peněz za 28 let historie této potravinové banky.

Návrháři bot jsou u vytržení

Angelo Anastasio, módní designér, prohlásil: "Jsem italský módní návrhář a velmi na mě zapůsobila srdce a duše dobrovolníků, kteří připravili program. Mohl jsem představit mé boty a kabelky v uvolněné atmosféře s nabídkou pohádkových vín a výborného jídla ve prospěch méně šťastných."
Designérce Diana E Kelly akce WW&S pomohla. "Naše nová společnost se mohla podílet na akcích Wine, Women and Shoes po celé zemi ve společnosti zaujatých a komunitně smýšlejících žen. Tato jedinečná organizace mi pomohla vybudovat naši firmu a značku tím, že získává nové zákazníky a zároveň má šanci něco změnit. Jsme velmi hrdí na spojení s WW&S!"

Vinaři se účastní rádi

Pochvaluje si i Michael Polenske, majitel Blackbird Vineyards. "Tyto akce se pro nás výborně hodily, jak pro zvýšení prodejů, tak pro přivedení lidí zpět k nám do Napa, aby ochutnali naše butikové Ma(i)sonry Napa Valley. Tým WW&S odvedl skvělou práci, aby nás dobře prezentoval. Je to správná událost, vhodná pro naši značku."
Kam na tuto akci zamířit dřív? Pokud jste ve středu v Aspenu nebyli, pak tuhle středu v Idaho už byste být mohli. Vstupenky stojí 100 USD. Tým WW&S dosud pro charity získal 30 milionů USD.

Populární příspěvky z tohoto blogu

České mezinárodní Oenoforum 2015

Před dvěma týdny začala pod patronací OIV pořádaná česká mezinárodní soutěž Oenoforum 2015. Poplatek za přihlášení vína činil 65 €. Téměř 350 přihlášených vín z jedenácti zemí hodnotilo 36 hodnotitelů, z nichž 75 % bylo z Česka a Slovenska, po dvou z Itálie a Portugalska a po jednom z Rakouska, Bulharska a Moldávie.
Celkem byly uděleny 3 Velké zlaté medaile, 66 Zlatých a 36 Stříbrných a z těchto 105 medailí si vinaři ze Střední Evropy rozdělili 93. Čeští a slovenští producenti dosáhli na rovných 90 medailí představujících 86 %, ještě více, než jaké bylo jejich zastoupení mezi hodnotiteli. Celkově středoevropané uspěli takto:

Velká zlatáZlatáStříbrnáČesko14727Německo2Rumunsko1Slovensko1104
Vína z vinařství prezidenta soutěže si na lahev přilepí 3 medaile a 2 Vítěze kategorie a vína sponzora soutěže získala 7 medailí a 1 Vítěze kategorie. O zbývajících 12 medailí se podělila vinařství z Francie, Španělska, Chile a Nového Zélandu; vína ze tří zemí na žádnou medaili nestačila. Generální ř…

Největší američtí pijani

Podle průzkumu Institute for Health Metrics and Evaluation (IHME) z University of Washington, stojí za nárůstem spotřeby alkoholu jeho zvýšená obliba mezi ženami, i když procento konzumentů alkoholu se v průběhu času nijak nemění. V American Journal of Public Health publikovaná studie je vůbec první studií, která sledovala trendy v konzumaci alkoholu v jednotlivých okresech USA mezi lety 2002-2012. Počet těžkých pijanů, definovaných spotřebou jednoho drinku denně v případě žen a dvou drinků denně v případě mužů, od roku 2005 prudce vzrostl až o 17,2%. V roce 2012 bylo možné považovat 8,2% Američanů za těžké pijany a 18,3% za nadměrné pijany, konzumující během jedné příležitosti alespoň jedenkrát v uplynulém měsíci čtyři a více drinků v případě žen a pět a více v případě mužů. Celostátní trendy ukazují mnohem rychlejší eskalaci nadměrného pití žen než mužů s nárůstem o 17,5% mezi lety 2005 a 2012, zatímco počty nadměrných mužských pijanů se zvýšily o 4,9%. "Jsme svědky velmi znep…