10. července 2016

Kalifornské Wine, Women & Shoes

Víno a boty se ženami a charitou?

Organizace Wine, Women & Shoes z kalifornské St. Helena připravuje události pro charity, které pomáhají financovat jejich neziskové projekty.
Cílem YWCA z Tulsy bylo vybrat 100.000 USD, ale nakonec při akci WW&S získala 130 tisíc dolarů. Rodinnému centru v Sarostě na Floridě vynesla hned první akce v roce 2005 téměř 100.000 USD a množství hostů na akci WW&S stále roste.
První ročník WW&S znamenal více než 85.000 USD pro Second Harvest Food Bank z Orlanda v Central Florida, což bylo nejvíce peněz za 28 let historie této potravinové banky.

Návrháři bot jsou u vytržení

Angelo Anastasio, módní designér, prohlásil: "Jsem italský módní návrhář a velmi na mě zapůsobila srdce a duše dobrovolníků, kteří připravili program. Mohl jsem představit mé boty a kabelky v uvolněné atmosféře s nabídkou pohádkových vín a výborného jídla ve prospěch méně šťastných."
Designérce Diana E Kelly akce WW&S pomohla. "Naše nová společnost se mohla podílet na akcích Wine, Women and Shoes po celé zemi ve společnosti zaujatých a komunitně smýšlejících žen. Tato jedinečná organizace mi pomohla vybudovat naši firmu a značku tím, že získává nové zákazníky a zároveň má šanci něco změnit. Jsme velmi hrdí na spojení s WW&S!"

Vinaři se účastní rádi

Pochvaluje si i Michael Polenske, majitel Blackbird Vineyards. "Tyto akce se pro nás výborně hodily, jak pro zvýšení prodejů, tak pro přivedení lidí zpět k nám do Napa, aby ochutnali naše butikové Ma(i)sonry Napa Valley. Tým WW&S odvedl skvělou práci, aby nás dobře prezentoval. Je to správná událost, vhodná pro naši značku."
Kam na tuto akci zamířit dřív? Pokud jste ve středu v Aspenu nebyli, pak tuhle středu v Idaho už byste být mohli. Vstupenky stojí 100 USD. Tým WW&S dosud pro charity získal 30 milionů USD.