Přeskočit na hlavní obsah

Atraktivní brunetka miluje Shiraz. A diváci ji

#TasteTheBush s brunetkou

Minulý týden zahájil britský dovozce Premier Estates Wine svou vůbec první a podle vlastních slov drzou internetovou reklamní kampaň #TasteTheBush. Video se prezentuje na stránkách například Huffington Post, Fox News nebo The Guardian lidem, kteří v poslední době koupili víno online.

Atraktivní brunetka v něm "smyslně" popisuje své zkušenosti se sklenkou Shirazu. Sklenka je umístěna tak trefně, že je jasné, proč reklama získala název Taste The Bush.

Názory tvůrců

Surrey Garland, kreativní ředitel Saatchi Masius, která kampaň připravila, definoval záměr vytvořit nezapomenutelnou reklamu na vína. "Tahle kampaň odhaluje patos a nudu, které si často spojujeme s vínem. My jsme chtěli, aby se lidé smáli - a ochutnali víno," vysvětlil.
Při prezentaci kampaně zakladatel Premier Estates Wine Darival Budge řekl, že její start "ukazuje, jak daleko jsme došli" od svého založení v roce 2005. "Zákazníci B2B nás znají, nyní je čas představit naši značku koncovým uživatelům," pokračoval. "Doufáme, že naši zákazníci budou milovat kampaň #TasteTheBush tak jako my."

Populární příspěvky z tohoto blogu

České mezinárodní Oenoforum 2015

Před dvěma týdny začala pod patronací OIV pořádaná česká mezinárodní soutěž Oenoforum 2015. Poplatek za přihlášení vína činil 65 €. Téměř 350 přihlášených vín z jedenácti zemí hodnotilo 36 hodnotitelů, z nichž 75 % bylo z Česka a Slovenska, po dvou z Itálie a Portugalska a po jednom z Rakouska, Bulharska a Moldávie.
Celkem byly uděleny 3 Velké zlaté medaile, 66 Zlatých a 36 Stříbrných a z těchto 105 medailí si vinaři ze Střední Evropy rozdělili 93. Čeští a slovenští producenti dosáhli na rovných 90 medailí představujících 86 %, ještě více, než jaké bylo jejich zastoupení mezi hodnotiteli. Celkově středoevropané uspěli takto:

Velká zlatáZlatáStříbrnáČesko14727Německo2Rumunsko1Slovensko1104
Vína z vinařství prezidenta soutěže si na lahev přilepí 3 medaile a 2 Vítěze kategorie a vína sponzora soutěže získala 7 medailí a 1 Vítěze kategorie. O zbývajících 12 medailí se podělila vinařství z Francie, Španělska, Chile a Nového Zélandu; vína ze tří zemí na žádnou medaili nestačila. Generální ř…

Největší američtí pijani

Podle průzkumu Institute for Health Metrics and Evaluation (IHME) z University of Washington, stojí za nárůstem spotřeby alkoholu jeho zvýšená obliba mezi ženami, i když procento konzumentů alkoholu se v průběhu času nijak nemění. V American Journal of Public Health publikovaná studie je vůbec první studií, která sledovala trendy v konzumaci alkoholu v jednotlivých okresech USA mezi lety 2002-2012. Počet těžkých pijanů, definovaných spotřebou jednoho drinku denně v případě žen a dvou drinků denně v případě mužů, od roku 2005 prudce vzrostl až o 17,2%. V roce 2012 bylo možné považovat 8,2% Američanů za těžké pijany a 18,3% za nadměrné pijany, konzumující během jedné příležitosti alespoň jedenkrát v uplynulém měsíci čtyři a více drinků v případě žen a pět a více v případě mužů. Celostátní trendy ukazují mnohem rychlejší eskalaci nadměrného pití žen než mužů s nárůstem o 17,5% mezi lety 2005 a 2012, zatímco počty nadměrných mužských pijanů se zvýšily o 4,9%. "Jsme svědky velmi znep…