Přeskočit na hlavní obsah

Atraktivní brunetka miluje Shiraz. A diváci ji

#TasteTheBush s brunetkou

Minulý týden zahájil britský dovozce Premier Estates Wine svou vůbec první a podle vlastních slov drzou internetovou reklamní kampaň #TasteTheBush. Video se prezentuje na stránkách například Huffington Post, Fox News nebo The Guardian lidem, kteří v poslední době koupili víno online.

Atraktivní brunetka v něm "smyslně" popisuje své zkušenosti se sklenkou Shirazu. Sklenka je umístěna tak trefně, že je jasné, proč reklama získala název Taste The Bush.

Názory tvůrců

Surrey Garland, kreativní ředitel Saatchi Masius, která kampaň připravila, definoval záměr vytvořit nezapomenutelnou reklamu na vína. "Tahle kampaň odhaluje patos a nudu, které si často spojujeme s vínem. My jsme chtěli, aby se lidé smáli - a ochutnali víno," vysvětlil.
Při prezentaci kampaně zakladatel Premier Estates Wine Darival Budge řekl, že její start "ukazuje, jak daleko jsme došli" od svého založení v roce 2005. "Zákazníci B2B nás znají, nyní je čas představit naši značku koncovým uživatelům," pokračoval. "Doufáme, že naši zákazníci budou milovat kampaň #TasteTheBush tak jako my."

Populární příspěvky z tohoto blogu

České mezinárodní Oenoforum 2015

Před dvěma týdny začala pod patronací OIV pořádaná česká mezinárodní soutěž Oenoforum 2015. Poplatek za přihlášení vína činil 65 €. Téměř 350 přihlášených vín z jedenácti zemí hodnotilo 36 hodnotitelů, z nichž 75 % bylo z Česka a Slovenska, po dvou z Itálie a Portugalska a po jednom z Rakouska, Bulharska a Moldávie. Celkem byly uděleny 3 Velké zlaté medaile, 66 Zlatých a 36 Stříbrných a z těchto 105 medailí si vinaři ze Střední Evropy rozdělili 93. Čeští a slovenští producenti dosáhli na rovných 90 medailí představujících 86 %, ještě více, než jaké bylo jejich zastoupení mezi hodnotiteli. Celkově středoevropané uspěli takto: Velká zlatá Zlatá Stříbrná Česko 1 47 27 Německo 2 Rumunsko 1 Slovensko 1 10 4 Vína z vinařství prezidenta soutěže si na lahev přilepí 3 medaile a 2 Vítěze kategorie a vína sponzora soutěže získala 7 medailí a 1 Vítěze kategorie. O zbývajících 12 medailí se podělil

Oenoforum: česká mezinárodní soutěž letos v Lednici udělila 137 medailí

Výsledky soutěže Oenoforum 2016 V jubilejním desátém ročníku české mezinárodní soutěže Oenoforum 2016, která přijímá přihlášky vín z celého světa a koná se pod záštitou OIV, se letos poměřilo 456 vín přihlášených z devíti zemí. Přihláška jednoho vína stála 1600 CZK a dvoudenního hodnocení se v Lednici ve dnech 21. až 22.  dubna zúčastnilo celkem třicet sedm hodnotitelů z deseti zemí. Do konečného žebříčku se dostala vinařství z devíti přihlášených zemí oproti loňským osmi , ale letošní součty obsahují jeden nepříjemný diplomatický omyl.

Port Wine day 2016: více na síti

Víno na síti Letošní Port Wine day se koná 10. září a spolu s ochutnávkami a prohlídkami muzeí je - a pro čtenáře magazínu WA9 zejména - zajímavá teoretická část. Témata, která se budou za týden diskutovat, jsou "jak sestavit správného interaktivního turistického průvodce, který bude komunikovat mezi čtenářem a vinařem" nebo "internet je vlastně šestý smysl, víno a sociální média," "jak se hledá a koupí víno dnes a zítra," ale také "aplikace jsou nové nástroje, kterými vnímáme svět, jsou cestou ke konzumentovi?" Na seznamu přednášejících jsou proto lidé jako Ryan Opaz, bloger na Catavino a pořadatel European Wine Bloggers Conference, Heini Zachariassen, zakladatel aplikace Vivino nebo blogerka Janna Rijpma Meppelink z NOMOh . O loňském Port Wine day píšeme zde .